WSVL-Kampioen

 

KLASSEMENT van Clubkampioenschap 2022 Wandelsport Vlaanderen (WSVL) 

(Bron: Wandelsport Vlaanderen)


Hoe doet onze club het eigenlijk in Afdeling 7?


Op maandag waren we, ondanks de regen, toch nog met 4 clubgenoten in Gelinden (Sint-Truiden)!

Op donderdag verschenen 11 WPG'ers aan de start in Linkhout-Lummen. Niet slecht voor een weekdag, nietwaar?


Op zaterdag waren 2 clubleden alvast actief in Wellen, maar in Koersel verschenen we liefst met 25 clubleden!!! Fantastisch toch! Hiermee verkleinen we onze achterstand op Velodroomvrienden Moorslede tot precies 50 punten!!


Op zondag 4 december konden we eveneens dichtbij huis gaan wandelen, namelijk bij Torenvrienden Oostham. Hopelijk waren we ook daar weer massaal aanwezig (uitslag ontbreekt voorlopig nog).


Rangschikking op zondagochtend 04/12: 

1. W.S.V. Donderslagtrippers vzw (3417 punten)

2. W.S.V. Holsbeek vzw (2865 punten)

3. Velodroomvrienden Moorslede (2835 punten)

4. Wandelclub Paul Gerard Beringen (2785 punten)

5. De Lustige Stappers Post Langdorp (2544 punten)


Graag de volledige rangschikking zien van onze afdeling?  Klik op de link hieronder: 

https://www.walkinginbelgium.be/de-wandelkalender/klassement/7


Waar behaalden wij onze punten?


Klik hier voor een overzicht!

◄ "Help, ik ben de weg kwijt!"

      "Oef, gelukkig een wandelaar

       met GPS, dan kan ik eens

       kijken waar ik precies ben"...

 © Guy

Op de wandelblog van Wandelsport Vlaanderen kan je om de twee weken (aangepast op woensdag) via https://wandelblog.com/2022/01/18/clubkampioenschap-club-van-de-week/ 

commentaar en analyse van het Clubkampioenschap bekijken.

 

Wandelsport Vlaanderen (WSVL) Clubkampioenschap 2022 - REGLEMENT

(Bron: Wandelsport Vlaanderen)


Vanaf 2022 start WSVL met een clubkampioenschap.  Aan dit kampioenschap nemen alle bij WSVL aangesloten wandelclubs met minimum 50 leden automatisch, gratis en zonder bijkomende administratieve last voor de clubs deel.

 

Hoe wordt dit kampioenschap opgestart?

  • De aangesloten wandelclubs worden op basis van hun ledenaantal op datum van 30 september 2021 van boven naar onder gerangschikt.
  • De club met de meeste leden staat bovenaan, die met de minste leden (50 of meer) staat onderaan.
  • Deze lange rangschikking wordt dan verdeeld in Afdelingen van 25 clubs
    • Afdeling 1 bestaat uit de 25 grootste clubs (meeste leden)
    • Afdeling 2 bestaat uit de volgende 25 clubs
    • En zo verder tot …
    • Afdeling 9, die bestaat uit minimum 25 en maximum 44 clubs met de minste leden. Vanaf 45 clubs wordt Afdeling 9 een gewone Afdeling met 25 clubs en wordt er een Afdeling 10 gevormd met de rest.
    • Aanvulling van de redactie: onze wandelclub Paul Gerard Beringen staat in Afdeling 7.

 

Hoe kunnen er punten voor dit kampioenschap verdiend worden?

  • Het zijn de leden van de club die punten kunnen verdienen voor hun club door het ganse jaar deel te nemen aan officiële WSVL wandelingen, d.w.z. gescand worden en betaald hebben.  Medewerkers van een club kunnen geen punten verdienen tijdens een tocht die door de club voor WSVL vzw wordt ingericht.
  • Volgende punten kunnen verdiend worden:
    • 1 punt voor deelname aan een gewone tocht (door de week en tijdens het weekend)
    • 2 punten voor deelname aan een bonustocht (zie verder)
    • 3 punten voor deelname aan een Regionale Wandeldag (zie aanvulling onder dit reglement)
    • 5 punten voor deelname aan Vlaanderen Wandelt Lokaal (zie aanvulling onder dit reglement)
    • 8 punten voor deelname aan Vlaanderen Wandelt Lokaal als men start op de ankerplaats (in 2022 Wandelend Paal in Heusden-Zolder)
  • Alle punten van alle wandelaars van 1 club worden samengeteld en dat totaal bepaalt het klassement per Afdeling
  • De stand op 31 december 2022 is de eindstand.


Hoe gaat het daarna verder?

  • Elke Afdeling kent 3 winnaars, de 3 clubs met de meeste punten per afdeling.
  • Deze 3 clubs promoveren naar de eerst hogere Afdeling (Bijvoorbeeld van Afdeling 8 naar Afdeling 7). De 3 winnaars van Afdeling 1 kunnen uiteraard niet promoveren.
  • Elke Afdeling kent ook 3 dalers, de 3 clubs met de minste punten per afdeling.
  • Deze 3 clubs dalen naar de eerst lagere Afdeling (Bijvoorbeeld van Afdeling 2 naar Afdeling 3). De 3 laatsten uit de laatste Afdeling (voorlopig is dat dus Afdeling 9) kunnen uiteraard niet verder dalen.
  • Er worden per afdeling prijzen voorzien voor de winnende clubs. Aanvulling van de redactie: wat die prijzen precies inhouden, is (vooralsnog) niet bekend.  Het zijn alleszins prijzen voor de clubs en dus niet voor de individuele wandelaar(s)!
  • Het eindklassement 2022 en de samenstelling van de Afdelingen na promotie of afzakking is de beginstand voor het clubkampioenschap 2023, waar elke club in elke afdeling weer met 0 punten start, ongeacht toename of verlies van leden.

 

Nog een paar verduidelijkingen:

  • Er worden GEEN nominatieve lijsten van clubleden bijgehouden of aan de clubs medegedeeld. D.w.z. dat voor elke wandelaar van onze Wandelclub Paul Gerard Beringen, die gescand wordt op een gewone tocht, er 1 punt bijkomt voor onze wandelclub.  Onze wandelclub zelf heeft echter geen weet van wie er precies gaan wandelen is en dus dat ene punt heeft ‘aangebracht’ en zo wordt ook de Wet op de Privacy gerespecteerd!

 

  • In het driemaandelijkse wandelblad Walking Magazine van december (2021) zal de startrangschikking vermeld staan en dan weten we allemaal in welke Afdeling onze wandelclub “speelt” en wie onze “tegenstanders” zijn. Dat kunnen clubs uit heel Vlaanderen zijn; het enige wat ons bindt, is dat ze om en bij de 130 leden tellen, want zoveel wandelaars telde onze Wandelclub Paul Gerard op 30 september 2021.  Aanvulling van de redactie: onze wandelclub Paul Gerard Beringen staat in Afdeling 7.

  

  • Het begrip Bonustocht: clubs die aan alle voorwaarden voldoen kunnen 1 keer per jaar aanspraak maken op een “Bonustocht”. Vroeger heette dat de “Promotocht”.  Deze Bonustochten kan je terugvinden via de app of de kalender op de website van Wandelsport Vlaanderen (walkinginbelgium.be)Opmerking van de redactie: de letter B wordt gebruikt in de kalender om een Bonustocht aan te geven.  Aangezien onze wandelclub vanaf 2022 echter geen vzw meer is, voldoet onze club niet langer aan alle voorwaarden van Wandelsport Vlaanderen en mogen wij geen “bonustocht” meer organiseren.  Al onze tochten in 2022 zullen dus “gewone” tochten zijn (maar zijn zeker ook de moeite waard!!!).


Uit het sportreglement van Wandelsport Vlaanderen vzw

 AANVULLING REDACTIE (Bron Wandelsport Vlaanderen):

DATA VAN DE REGIONALE WANDELDAGEN 2023 (onder voorbehoud)

Datum

Naam Regionale Wandeldag

Stad Regionale Wandeldag

02 april 2023

Vlaams-Brabant Wandelt - 38e Crackstochten

Meise

3 juli 2023

Antwerpen Wandelt - 34e Zennetochten

Leest (Mechelen)

 AANVULLING REDACTIE (Bron Wandelsport Vlaanderen):

30 april 2023   VLAANDEREN WANDELT    

Datum

Stad

Omschrijving

30 april 2023

Oud-Turnhout (ANKERPUNT)

Kempense Gemeente


Marke-Kortrijk

Leiestreek


Sint-Truiden

Hoofdstad van Haspengouw


Herzele

Groene poort van de Vlaamse Ardennen

 

WAAR BEHAALDEN WIJ ONZE PUNTEN? - EEN OVERZICHTJE 

(Bron: Wandelsport Vlaanderen)

 TOTAAL AANTAL BEHAALDE PUNTEN TOT NOG TOE:     2785

Totaal:

Totaal:

162 punten

162 punten

  200 punten

1863 punten

198 punten

360 punten

  151 punten

2014 punten

306 punten

666 punten

  198 punten

2212 punten

  552 punten

1218 punten

  353 punten

2565 punten

  324 punten

1542 punten

  182 punten

2747 punten

  121 punten

1663 punten



 OVERZICHT DECEMBER

DATUM

PLAATS

CLUB

AANTAL PUNTEN WPG

do-01/12/2022

Lummen

De Lummense Dalmatiërs vzw

11

za-03/12/2022

Koersel

Wellen

De Mijnlamp Beringen-Mijn vzw

Wellense Bokkerijders vzw

25

2

zo-04/12/2022

Oostham

Kleine-Spouwen (Bilzen)

Langdorp (Aarschot)

Torenvrienden Oostham

De Demerstappers Bilzen

WSC Langdorp vzw

???

???

???

ma-05/12/2022

Diepenbeek

W.S.V. De Schoverik Diepenbeek

???

di-06/12/2022

Veerle (Laakdal)

W.C. De Bavostappers Zittaart vzw

???

wo-07/12/2022

Kaulille (Bocholt)

Lanaken

Wandel Mee Brueghel vzw

W.S.V. De Sparrentrippers

???

???

za-10/12/2022

Neeroeteren (Maaseik)

Herselt

Leuven

Koninklijke WSV Rust Roest Maaseik vzw

WC De Grashoppers

WSP Heverlee-Leuven vzw

???

???

???

zo-11/12/2022

Sint-Truiden

Eksel

Rotselaar

W.C. Aviat Sint-Truiden vzw

W.S.V. De Bosdravers Eksel

De Bollekens vzw Rotselaar

???

???

???

di-13/12/2022

Retie

W.S.V. Mol

???

za-17/12/2022

Niel-bij-As

W.S.V. De Boskabouters vzw

???

zo-18/12/2022

Hasselt

Val-Meer (Riemst)

Terug Op Stap Post vzw

De Mergelstappers

???

???

do-22/12/2022

Oostham

Torenvrienden Oostham

???

vr-23/12/2022

Kermt (Hasselt)

De Lummense Dalmatiërs vzw

???

zo-25/12/2022

Bocholt

Kortrijk-Dutsel (Holsbeek)

Wandel Mee Brueghel vzw

W.S.V. Holsbeek vzw

???

???

ma-26/12/2022

Nieuwerkerken

W.C. Aviat Sint-Truiden vzw

???

di-27/12/2022

Stokrooie (Hasselt)

W.S.V. De Dragonders Hasselt vzw

???

wo-28/12/2022

Tongeren

Tongerse Wandelvrienden VZW

???

do-29/12/2022

Lommel

W.S.V. Milieu 2000 Lommel

???

vr-30/12/2022

Halle (Zoersel)

Eksel

WSV De Natuurvrienden - Zoersel vzw

W.S.V. De Anjertrippers vzw

???

???







TOTAAL DECEMBER

38

 OVERZICHT NOVEMBER

DATUM

PLAATS

CLUB

AANTAL PUNTEN WPG

di-01/11/2022

Heppen

Kanne (Riemst)

W.S.V. De Kampse Wandelaars

Tongerse Wandelvrienden VZW

7

4

wo-02/11/2022

Kaulille (Bocholt)

Gellik (Lanaken)

Wandel Mee Brueghel vzw

W.S.V. De Sparrentrippers

1

5

do-03/11/2022

Zonhoven

KWSV OK50 Zonhoven vzw

5

vr-04/11/2022

Diest

WSV Wandelend Paal vzw

3

za-05/11/2022

Peer

Kuringen

Wandel Mee Brueghel vzw

K.W.S.V. De Rakkers vzw

6

4

zo-06/11/2022

Peer (BONUSTOCHT)

Westmeerbeek

WSV 10 Wing TAC vzw

De Gruun Zipkes

6

4

ma-07/11/2022

Diepenbeek

W.S.V. De Schoverik Diepenbeek

8

vr-11/11/2022

Deurne (Diest)

Sporton vzw

6

za-12/11/2022

Neerpelt

Hoeselt

De Dommeltrippers Neerpelt

W.S.V. Vitales Hoeselt

2

3

zo-13/11/2022

Herk-de-Stad (BONUST.)

Oudsbergen (BONUSTOCHT)

Kessel-Lo

WSV Horizon Donk

W.S.V. Donderslagtrippers vzw

K.V.R.VlBt Vzw

10

10

2

ma-14/11/2022

Stokrooie (Hasselt)

Terug Op Stap Post vzw

12

di-15/11/2022

Lummen

W.S.V. De Dragonders Hasselt vzw

16

wo-16/11/2022

Rotem (Dilsen-Stokkem)

Postwandelclub Dilsen vzw

3

za-19/11/2022

Houthalen-Helchteren

Kessel-Lo

Samen Uit Samen Thuis vzw

Anpcv Leuven vzw

16

1

zo-22/11/2022

Diepenbeek

W.S.V. De Schoverik Diepenbeek

7

do-24/11/2022

Lommel

Wortel

W.S.V. Milieu 2000 Lommel

Wandelclub KVG Stappers Hoogstraten

13

3

za-26/11/2022

Schaffen

VOS Schaffen vzw

15

zo-27/11/2022

Opgrimbie (Maasmechelen)

W.S.V. De Heikrekels Maasmechelen

6

ma-28/11/2022

Gelinden (Sint-Truiden)

W.C. Aviat Sint-Truiden vzw

4







TOTAAL NOVEMBER

182

 OVERZICHT OKTOBER

DATUM

PLAATS

CLUB

AANTAL PUNTEN WPG

za-01/10/2022

Lummen

De Lummense Dalmatiërs

9

zo-02/10/2022

Zonhoven (BONUSTOCHT)

KWSV OK50 Zonhoven vzw

20

ma-03/10/2022

Diepenbeek

W.S.V. De Schoverik Diepenbeek

8

wo-05/10/2022

Peer

Wandel Mee Brueghel vzw

2

do-06/10/2022

Koersel

De Mijnlamp Beringen-Mijn vzw

16

za-08/10/2022

Houthalen-Helchteren

Rotselaar

De Bennewed

De Bollekens vzw Rotselaar

2

4

zo-09/10/2022

Diest (BONUSTOCHT)

VOS Schaffen vzw

22

ma-10/10/2022

Heusden-Zolder

K.W.S.V. De Rakkers vzw

10

wo-12/10/2022

Wijshagen (Oudsbergen)

W.S.V. Donderslagtrippers vzw

4

do-13/10/2022

Lommel

W.S.V. Milieu 2000 Lommel

8

za-15/10/2022

Dessel

W.S.V. Mol

2

zo-16/10/2022

Paal (BONUSTOCHT)

WSV Wandelend Paal vzw

48

ma-17/10/2022

Houthalen-Helchteren

Samen Uit Samen Thuis vzw

10

di-18/10/2022

Kuringen

W.S.V. De Dragonders Hasselt vzw

5

wo-19/10/2022

Wintershoven (Kortessem)

W.S.V. Iris Kortessem

3

za-22/10/2022

Koersel

Wandelclub Paul Gerard Beringen

56

zo-23/10/2022

Heusden-Zolder (BONUST.)

Tremelo

WSV De Trotters vzw

WK Werchter vzw

50

2

ma-24/10/2022

Aalst (Sint-Truiden)

W.C. Aviat Sint-Truiden vzw

8

di-25/10/2022

Tessenderlo

W.S.V. Blijf Jong Genebos vzw

17

do-27/10/2022

Oostham

Merksplas

Torenvrienden Oostham

De Markstappers

14

1

za-29/10/2022

Eksel

W.S.V. De Bosdravers Eksel

10

zo-30/10/2022

Pelt

Opoeteren (Maaseik)

Tienen

Wandelclub De Bokkenrijders Overpelt vzw

Wandelclub Sport + Kinrooi v.z.w.

Trip-Trap Kumtich vzw

6

1

2

ma-31/10/2022

Genk

Orsmaal-Gussenhoven

KWSV De Heikneuters vzw

Wandelklub Halewijn Zoutleeuw vzw

10

3



TOTAAL OKTOBER

353

 OVERZICHT SEPTEMBER

DATUM

PLAATS

CLUB

AANTAL PUNTEN WPG

do-01/09/2022

Lommel

W.S.V. Milieu 2000 Lommel

3

za-03/09/2022

Beringen

Wandelclub Paul Gerard Beringen

40

zo-04/09/2022

Scherpenheuvel-Zichem

WSV Wit-Blauw Scherpenheuvel vzw

5

ma-05/09/2022

Diepenbeek

W.S.V. De Schoverik Diepenbeek

4

di-06/09/2022

Leopoldsburg

W.S.V. De Kampse Wandelaars

8

wo-07/09/2022

Bocholt

Wandel Mee Brueghel vzw

2

do-08/09/2022

Oevel (Westerlo)

Wsc De Blauwvoet

3

vr-09/09/2022

Halen

De Velpense Wandelaars

2

za-10/09/2022

Meldert

VOS Schaffen vzw

5

zo-11/09/2022

Eksel

W.S.V. De Anjertrippers vzw

6

ma-12/09/2022

Hoelbeek (Bilzen)

W.S.V. Eurek@ vzw

6

di-13/09/2022

Sint-Huibrechts-Lille (Pelt)

Lichtaart (Kasterlee)

De Dommeltrippers Neerpelt

De Pompoenstappers vzw

2

2

wo-14/09/2022

Eksel

W.S.V. De Bosdravers Eksel

4

do-15/09/2022

Tessenderlo

Leopoldsburg

Sporton vzw

W.S.V. De Kampse Wandelaars

7

5

za-17/09/2022

Hasselt

K.W.S.V. De Rakkers vzw

6

zo-18/09/2022

Meerhout (BONUSTOCHT)

W.C. De Bavostappers Zittaart vzw

32

do-22/09/2022

Oud-Turnhout

De Korhoenstappers vzw

2

vr-23/09/2022

Eksel

vzw Boslandtrail

4

za-24/09/2022

Opitter (Bree)

WSV 10 Wing TAC vzw

6

zo-25/09/2022

Linkhout (Lummen)

Hulshout

WSV Horizon Donk vzw

WSV IVAS Itegem vzw

9

2

ma-26/09/2022

Sint-Truiden

W.C. Aviat Sint-Truiden vzw

5

di-27/09/2022

Testelt (Scherpenheuvel-Z.)

WC De Grashoppers vzw

10

do-29/09/2022

Oostham

Torenvrienden Oostham

18



TOTAAL SEPTEMBER

198

 OVERZICHT AUGUSTUS

DATUM

PLAATS

CLUB

AANTAL PUNTEN WPG

ma-01/08/2022

Diepenbeek

W.S.V. De Schoverik Diepenbeek

6

wo-03/08/2022

Wijchmaal (Peer)

Veldwezelt (Lanaken)

Bouwel (Grobbendonk)

Wandel Mee Brueghel vzw

W.S.V. De Sparrentrippers

Wsv Berchlaer

3

4

2

za-06/08/2022

Wimmertingen (Hasselt)

Terug Op Stap Post vzw

5

zo-07/08/2022

Kortessem (BONUSTOCHT)

W.S.V. Iris Kortessem

10

wo-10/08/2022

Betekom (Begijnendijk)

De Bollekens vzw Rotselaar

3

do-11/08/2022

Heusden-Zolder

K.W.S.V. De Rakkers vzw

6

vr-12/08/2022

Bornem

vzw Dodentocht - Kadee

1 !!!

za-13/08/2022

Zonhoven

Herselt

KWSV OK50 Zonhoven vzw

Herentalse Wv vzw

8

1

zo-14/08/2022

Wechelderzande

Wc Zandstappers vzw

2

ma-15/08/2022

Tongeren (BONUSTOCHT)

Tongerse Wandelvrienden VZW

10

di-16/08/2022

Heusden-Zolder

W.S.V. De Dragonders Hasselt vzw

7

za-20/08/2022

Eisden (Maasmechelen)

W.S.V. De Heikrekels Maasmechelen

2

zo-21/08/2022

Hechtel 

Lummen (BONUSTOCHT)

W.S.V. De Bosdravers Eksel

De Lummense Dalmatiërs

6

24

ma-22/08/2022

Gelinden (Sint-Truiden)

W.C. Aviat Sint-Truiden vzw

5

do-25/08/2022

Oostham

Torenvrienden Oostham

12

za-27/08/2022

Houthalen-Helchteren

Samen Uit Samen Thuis vzw

9

zo-28/08/2022

Houthalen-Helchteren

Averbode

Samen Uit Samen Thuis vzw

WC De Grashoppers vzw

6

6

ma-29/08/2022

Genk

Drieslinter (Linter)

KWSV De Heikneuters vzw

Wandelklub Halewijn Zoutleeuw vzw

4

4

di-30/08/2022

Olmen

W.S.V. Blijf Jong Genebos vzw

5







TOTAAL AUGUSTUS

151

 OVERZICHT JULI

DATUM

PLAATS

CLUB

AANTAL PUNTEN WPG

za-02/07/2022

Opgrimbie

Zoutleeuw

W.S.V. De Heikrekels Maasmechelen

Wandelklub Halewijn Zoutleeuw vzw

2

2

zo-03/07/2022

Eksel

Meerhout

Zoutleeuw (REGIONAAL!))

W.S.V. De Anjertrippers vzw

De Vredezonen

Wandelklub Halewijn Zoutleeuw vzw

6

2

6

ma-04/07/2022

Beverst (Bilzen)

W.S.V. De Schoverik Diepenbeek

3

di-05/07/2022

Lommel

W.S.V. Milieu 2000 Lommel

2

wo-06/07/2022

Betekom

De Bollekens vzw Rotselaar

2

zo-10/07/2022

Val-Meer (Riemst)

Tessenderlo (BONUSTOCHT)

De Mergelstappers

W.S.V.  Blijf Jong Genebos vzw

3

16

di-12/07/2022

Opoeteren (Maaseik)

Koninklijke WSV Rust Roest Maaseik vzw

2

wo-13/07/2022

Opoeteren (Maaseik)

Koninklijke WSV Rust Roest Maaseik vzw

3

za-16/07/2022

Genk

KWSV De Heikneuters vzw

3

zo-17/07/2022

Rijkhoven (BONUSTOCHT)

Eksel (BONUSTOCHT)

De Demerstappers Bilzen

W.S.V. De Bosdravers Eksel

4

56

ma-18/07/2022

Hasselt

WSV De Trotters vzw

5

do-21/07/2022

Beverlo

De Mijnlamp Beringen-Mijn vzw

14

za-23/07/2022

Engsbergen (Tessenderlo)

WSV Wandelend Paal vzw

4

zo-24/07/2022

Zutendaal

Mol

Zutendaalse Hartevrienden

W.S.V. Mol

6

4

ma-25/07/2022

Vechmaal-Heers

W.C. Aviat Sint-Truiden vzw

8

do-28/07/2022

Oostham

Torenvrienden Oostham

16

za-30/07/2022

Niel-bij-As

Wellen

W.S.V. De Heikabouters vzw

Wellense Bokkerijders vzw

3

2

zo-31/07/2022

Lommel (BONUSTOCHT)

Niel-bij-As (BONUSTOCHT)

Lummen

W.S.V. Milieu 2000 Lommel

W.S.V. De Heikabouters vzw

De Lummense Dalmariërs vzw

8

8

10



TOTAAL JULI

200

 OVERZICHT JUNI

DATUM

PLAATS

CLUB

AANTAL PUNTEN WPG

wo-01/06/2022

Eksel

W.S.V. De Bosdravers Eksel

6

za-04/06/2022

Scherpenheuvel-Zichem

WC De Grashoppers

5

ma-06/06/2022

Diepenbeek

Deurne (Diest)

W.S.V. De Schoverik Diepenbeek

Sporton vzw

4

10

di-07/06/2022

Heppen

W.S.V. De Kampse Wandelaars

9

za-11/06/2022

Beverlo

Vliermaalroot (Kortessem)

De Mijnlamp Beringen-Mijn vzw

W.S.V. Iris Kortessem

12

2

zo-12/06/2022

Spalbeek (BONUSTOCHT)

Terug Op Stap Post vzw

4

ma-13/06/2022

Lummen

De Lummense Dalmatiërs vzw

12

di-14/06/2022

Kleine-Brogel

WSV 10 Wing TAC vzw

1

do-16/06/2022

Zonhoven

Eindhout (Laakdal)

KWSV OK50 Zonhoven vzw

W.C. De Bavostappers Zittaart vzw

6

3

za-18/06/2022

Lommel

W.S.V. Milieu 2000 Lommel

2

zo-19/06/2022

Neerpelt

Lombardsijde

De Dommeltrippers Neerpelt

Spoetnikstappers vzw

2

2

do-23/06/2022

Kuringen

K.W.S.V. De Rakkers vzw

7

za-25/06/2022

Oostham

Olen

Oostduinkerke

Torenvrienden Oostham

WC Gedoviba vzw

Wandelclub Nieuwpoort v.z.w.

6

3

2

zo-26/06/2022

Oostham

Torenvrienden Oostham

11

ma-27/06/2022

Heers

W.C. Aviat Sint-Truiden vzw

2

do-30/06/2022

Molenstede (Diest)

VOS Schaffen vzw

10



TOTAAL JUNI

121

 OVERZICHT MEI

DATUM

PLAATS

CLUB

AANTAL PUNTEN WPG

zo-01/05/2022

Heusden (BONUSTOCHT)

De Mijnlamp Beringen-Mijn vzw

18

ma-02/05/2022

Diepenbeek

W.S.V. De Schoverik Diepenbeek

10

di-03/05/2022

Zonhoven

KWSV OK50 Zonhoven vzw

9

wo-04/05/2022

Meeswijk (Maasmechelen)

Kaulille (Bocholt)

W.S.V. De Heikrekels Maasmechelen

Wandel Mee Brueghel vzw

2

2

do-05/05/2022

Beringen

Wandelclub Paul Gerard Beringen

56

za-07/05/2022

As

W.S.V. De Heikabouters vzw

10

zo-08/05/2022

Averbode

Mol

WSV Wit-Blauw Scherpenheuvel vzw

W.S.V. Mol

4

2

ma-09/05/2022

Stevoort

Terug Op Stap Post vzw

10

di-10/05/2022

Olmen (Balen)

W.S.V. Blijf Jong Genebos vzw

10

wo-11/05/2022

Stokkem (Dilsen-Stokkem)

Postwandelclub Dilsen vzw

2

za-14/05/2022

Diest

WSV Wandelend Paal vzw

6

zo-15/05/2022

Genk (BONUSTOCHT)

Diest

Blanden

KWSV De Heikneuters vzw

WSV Wandelend Paal vzw

Flanders Trails

10

3

1

ma-16/05/2022

Hasselt

WSV De Trotters vzw

12

do-19/05/2022

Oostham

Moorslede

Torenvrienden Oostham

Velodroomvrienden Moorslede

10

2

za-21/05/2022

Neeroeteren (Maaseik)

Lichtervelde (BONUST.)

Wandelclub Sport + Kinrooi v.z.w.

De Margrietestappers vzw

2

4

zo-22/05/2022

Lommel (REGIONAAL!)

Rumbeke

W.S.V. Milieu 2000 Lommel

De Spartastappers

87

2

di-24/05/2022

Sint-Truiden

W.C. Aviat Sint-Truiden vzw

2

do-26/05/2022

Sint-Truiden (BONUSTOCHT)

Houwaart

Vladslo

W.C. Aviat Sint-Truiden vzw

Globetrotters Hageland vzw

Wandelclub Diksmuide

8

1

2

vr-27/05/2022

Sijsele

Levenslijn Damme vzw

2

za-28/05/2022

Hechtel

Houthulst

W.S.V. De Anjertrippers vzw

De Buskanters Houthulst

12

2

zo-29/05/2022

Rotselaar (BONUSTOCHT)

Wijshagen (Oudsbergen)

Ieper (BONUSTOCHT)

De Bollekens vzw Rotselaar

W.S.V. Donderslagtrippers vzw

100 km van Ieper vzw

2

4

4

ma-30/05/2022

Genk

Budingen

KWSV De Heikneuters vzw

Wandelklub Halewijn Zoutleeuw vzw

3

6

di-31/05/2022

Assebroek

Brugsche Globetrotters vzw

2



TOTAAL MEI

324

 OVERZICHT APRIL

DATUM

PLAATS

CLUB

AANTAL PUNTEN WPG

za-02/04/2022

Overpelt

Wandelclub De Bokkenrijders Overpelt vzw

6

zo-03/04/2022

Deurne (Diest) (BONUST.)

Sporton vzw

18

ma-04/04/2022

Diepenbeek

W.S.V. De Schoverik Diepenbeek

9

di-05/04/2022

Heppen

Betekom (Begijnendijk)

W.S.V. De Kampse Wandelaars

De Bollekens vzw Rotselaar

8

2

wo-06/04/2022

Wijchmaal (Peer)

Uikhoven (Maasmechelen)

Wandel Mee Brueghel vzw

W.S.V. De Heikrekels Maasmechelen

6

2

do-07/04/2022

Kwaadmechelen

W.S.V. Blijf Jong Genebos vzw

13

za-09/04/2022

Eksel

Eigenbilzen

W.S.V. De Anjertrippers vzw

W.S.V. Eurek@ vzw

13

2

zo-10/04/2022

Hasselt (BONUSTOCHT)

K.W.S.V. De Rakkers vzw

22

ma-11/04/2022

Sint-Lambrechts-Herk

Terug Op Stap Post vzw

6

di-12/04/2022

Houthalen-Helchteren

Samen Uit Samen Thuis vzw

9

wo-13/04/2022

Wellen

Wellense Bokkerijders vzw

6

do-14/04/2022

Olmen (Balen)

W.C. De Bavostappers Zittaart vzw

10

za16/04/2022

Neerglabbeek (Oudsbergen)

W.S.V. Donderslagtrippers vzw

4

zo-17/04/2022

Neerpelt (BONUSTOCHT)

De Dommeltrippers Neerpelt

12

ma-18/04/2022

Lommel

W.S.V. Milieu 2000 Lommel

8

do-21/04/2022

Kuringen

W.S.V. De Dragonders Hasselt vzw

9

za-23/04/2022

Halen

WSV Horizon Donk vzw

6

zo-24/04/2022

Leopoldsburg (VL.W.LOK.)

Eversel (VL.W.LOK-anker)

Diepenbeek (VL.W.LOKAAL)

W.S.V. De Kampse Wandelaars

WSV Wandelend Paal vzw

W.S.V. De Schoverik Diepenbeek

10

328

5

ma-25/04/2022

Gelinden (St-Truiden)

W.C. Aviat Sint-Truiden vzw

10

do-28/04/2022

Oostham

Torenvrienden Oostham

15

za-30/04/2022

Schaffen

VOS Schaffen vzw

13



TOTAAL APRIL

552

 OVERZICHT MAART

DATUM

PLAATS

CLUB

AANTAL PUNTEN WPG

wo-02/03/2022

Peer

Wandel Mee Brueghel vzw

12

do-03/03/2022

Veerle (Laakdal)

Sporton vzw

13

za-05/03/2022

Hasselt

K.W.S.V. De Rakkers vzw

12

zo-06/03/2022

Bocholt (BONUSTOCHT)

Genk

Mol

Wandel Mee Brueghel vzw

KWSV De Heikneuters vzw

De Harmoniestappers

8

10

4

ma-07/03/2022

Diepenbeek

W.S.V. De Schoverik Diepenbeek

5

di-08/03/2022

Tielen (Kasterlee)

De Pompoenstappers

5

wo-09/03/2022

As

W.S.V. De Heikabouters vzw

2

do-10/03/2022

Zonhoven

Diest

KWSV OK50 Zonhoven vzw

VOS Schaffen vzw

1

12

za-12/03/2022

Eisden (Maasmechelen)

W.S.V. De Heikrekels Maasmechelen

3

zo-13/03/2022

Heusden-Zolder

WSV Wandelend Paal vzw

24

ma-14/03/2022

Spalbeek (Hasselt)

Terug Op Stap Post vzw

14

di-15/03/2022

Lommel

W.S.V. Milieu 2000 Lommel

11

wo-16/03/2022

Eksel (Hechtel-Eksel)

Neerharen (Lanaken)

W.S.V. De Bosdravers Eksel

W.S.V. De Sparrentrippers

8

4

do-17/03/2022

Herselt

De Gruun Zipkes

9

za-19/03/2022

Beverlo

De Mijnlamp Beringen-Mijn vzw

13

zo-20/03/2022

Houthalen (BONUSTOCHT)

Scherpenheuvel (BONUST.)

Samen Uit Samen Thuis vzw

WC De Grashoppers vzw

60

6

ma-21/03/2022

Kortessem

W.S.V. Iris Kortessem

6

di-22/03/2022

Achel

WSV De Grevenbroekers vzw

3

do-24/03/2022

Langdorp

De Lustige Stappers Post Langdorp

3

za-26/03/2022

Kaulille

Stevoort

WSV 10 Wing TAC vzw

W.S.V. De Dragonders Hasselt vzw

2

2

zo-27/03/2022

Kanne (Riemst)

Nieuwrode (BONUSTOCHT)

Tongerse Wandelvrienden VZW

Globetrotters Hageland vzw

4

4

ma-28/03/2022

Gelinden (Sint-Truiden)

W.C. Aviat Sint-Truiden vzw

7

di-29/03/2022

Meldert (Lummen)

De Lummense Dalmatiërs vzw

19

do-31/03/2022

Oostham

Torenvrienden Oostham

20



TOTAAL MAART

306

 OVERZICHT FEBRUARI

DATUM

PLAATS

CLUB

AANTAL PUNTEN WPG

di-01/02/2022

Begijnendijk

WSC Langdorp vzw

6

wo-02/02/2022

Wijchmaal (Peer)

Wandel Mee Brueghel vzw

14

za-05/02/2022

Houthalen-Helchteren

Samen Uit Samen Thuis vzw

15

zo-06/02/2022

Opglabbeek

W.S.V. De Boskabouters

2

ma-07/02/2022

Diepenbeek

W.S.V. De Schoverik Diepenbeek

10

wo-09/02/2022

Eigenbilzen

De Demerstappers Bilzen

8

do-10/02/2022

Koersel

WSV Wandelend Paal vzw

14

za-12/02/2022

Linkhout

WSV Horizon Donk

14

zo-13/02/2022

Ellikom

Heusden-Zolder

W.S.V. Donderslagtrippers vzw

W.S.V. De Dragonders Hasselt vzw

2

11

ma-14/02/2022

Godsheide Hasselt

Terug Op Stap Post vzw

8

do-17/02/2022

Grote-Brogel

Betekom

Wandel Mee Brueghel vzw

De Bollekens vzw Rotselaar

6

4

zo-20/02/2022

Geel/Meerhout

W.C. De Bavostappers Zittaart vzw

10

di-22/02/2022

Tessenderlo

W.S.V. Blijf Jong Genebos vzw

14

wo-23/02/2022

Wellen

Wellense Bokkerijders vzw

6

do-24/02/2022

Oostham

Torenvrienden Oostham

20

za-26/02/2022

Lommel

W.S.V. Milieu 2000 Lommel

6

zo-27/02/2022

Diepenbeek - BONUSTOCHT

W.S.V. De Schoverik Diepenbeek

20

ma-28/02/2022

Vechmaal

W.C. Aviat Sint-Truiden vzw

8



TOTAAL FEBRUARI

198

 OVERZICHT JANUARI

DATUM

PLAATS

CLUB

AANTAL PUNTEN WPG

za-01/01/2022

Peer

Wandel Mee Brueghel vzw

3

ma-03/01/2022

Diepenbeek

W.S.V. De Schoverik Diepenbeek

11

wo-05/01/2022

Bocholt

Wandel Mee Brueghel vzw

3

do-06/01/2022

Heusden-Zolder

K.W.S.V. De Rakkers vzw

18

ma-10/01/2022

Borgloon

VV Goldenstar Borgloon

8

do-13/01/2022

Paal

WSV Wandelend Paal vzw

17

zo-16/01/2022

Lummen

Lommel

W.S.V. De Dragonders Hasselt vzw

W.S.V. Milieu 2000

6

5

di-18/01/2022

Deurne (Diest)

Sporton vzw

14

vr-21/01/2022

Eksel

W.S.V. De Bosdravers Eksel

12

za-22/01/2022

Huldenberg

IJsetrippers vzw

2

zo-23/01/2022

Beverlo

De Mijnlamp Beringen-Mijn vzw

35

ma-24/01/2022

Velm (Sint-Truiden)

W.C. Aviat Sint-Truiden vzw

10

di-25/01/2022

Wezemaal

WK Werchter vzw

5

zo-30/01/2022

Kortessem

Tielt-Winge

W.S.V. Iris Kortessem

Globetrotters Hageland vzw

11

2



TOTAAL JANUARI

162

Jaar

Afdeling

Behaalde punten

Behaalde plaats

2022

Afdeling 7

2023